respublika.lt
 

R.Karbauskis: šis Seimas įeis į istoriją - straipsnio komentarai:

 • Taip yra 2019 lapkričio mėn. 06 d. 13:11:33

  mulkinami musu neispruse rinkejai po eina balsuot su praplautom galvom,ir viskas is naujo... kartais atrodo,kad niekada nesibaigs tos nesamones

 • senis 2019 lapkričio mėn. 06 d. 12:50:20

  kokia grazi seimo daugumos vadovo tryda! Verkslena, kad seimo valdyba valdo opozicija, kad Pranckietis ant jo padejo ir skersai ir isilgai, verkslena, kad kazkas kitas kaltas, kad nekyla Lietuvos ekonomika. Jis nekaltas, vel aplinka kalta. Nebeturim nei vieno atsakingo, adekvataus lyderio. Sorosiatina.

 • beduinas 2019 lapkričio mėn. 06 d. 12:45:04

  tai kodel paneles vadovaujama vyriausybė to nesugebėjo , dabar ją norima įrašyti aukso raidėmis į istorijos puslapius , o ką jinai padarė, o tai valdžiai reikėjo visas nurėžtas pensijas , darbo atlyginimus viską atstatyti ir nesistengė viešiesėms pirkimams užkirst korupcijąKaži ar į tuos komentarus , kas reaguoja, matau, kad žmonės supranta , kur yra bėda , bet bijo viską pasakti savo nuomonę, jei ne taip tai taip pat tame pačiame laikraštyje turėtų būti ir parašoma, kaip išsisprendė vienas ar kitas atvejis dėl korupcijos,Dabar daro , kas ką nori ir prezidentas jau negeras, o kiek čia tų mėnesių jis dar tedirba ir tam jau kaišiojami pagaliai ir visą laiką toks erzelis seime, kad valdžia neturi laoko dirbti , reikia , kažkur rasti kokį nepatinkantį seimo narį ir išėsti, o as manau, kad tą turėtų spręsti tos apygardos žmonės tik tada , jei pažeidė, ką nors rimtai tada ir spręsti apie jo galimumą dirbti toliau, o dabar senieji , ypaį konservatoriai kelia visokis prišpriešas, o kaip jiems

 • žiūrėjau 2019 lapkričio mėn. 06 d. 12:24:22

  internete seimo posėdžius, bet kokį siūlymą, įstatymą iškart apšaukia konservatoriai, na viską daro, kad tik sutrukdyti

 • Manau 2019 lapkričio mėn. 06 d. 12:01:50

  Tai paskutiniai Pranskiečio pasispardymai, keista, kad dar dukters ir žmonos nesiveža. Tuoj taps politinis lavonas, kuriuo gal būt kartas nuo karto pasinaudos opozicionieriai.Tik tautai tas gerokai kainuoja. Parazitas

 • Žodžio laisvė... 2019 lapkričio mėn. 06 d. 11:31:01

  Jei Seimo Pirmininkas taip lengvai taškosi pinigais ,tai vadinasi jis kenkia valstybei, mokytojams,gydytojams,pensininkams ir vaikams.Verst lauk iš posto ir pareikalauti kad kompensuotų iš savo kišenės kaip tai buvo priverstas padaryti Lenkijos aukštas valdininkas.Gėdos deficitas Pranckietį žlugdo kaip asmenybę.Ateis diena kai jam bus gėda pakelti akis į žmones.

 • APIE VEIDMAINIŲ GEROVĖS VALSTYBĘ 2019 lapkričio mėn. 06 d. 11:08:46

  Lietuviškam JAV vasalų kolonijos gubernatoriui derėtų žinoti, kad, stojant i ES, LR Seimas pasirašė Europos Socialinę Chartiją, pagal kurią įsipareigojo soc .reikmėms skirti 14% BVP. Dabar skiriama tik 7%. Visi rimtesni politikai ir ekspertai tai Žino tik nabagas LR “Prezidentas” vaidina iš kriaušės iškritusį pseudopatriotą. Skirti reikia tiek, kiek susitarta - tada pensijos padvigubės ir be tokiu niekingų pasiūlymų, kaip 100 milijonų EUR priedas. 100 milijonų - tai 10 EUR prie pensijos, o, padidinus mokęsčius, atims 20 EUR.

 • AR TOKIA BUS GEROVĖS VALSTYBĖ: 2019 lapkričio mėn. 06 d. 11:01:30

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

 • Jokubas. 2019 lapkričio mėn. 06 d. 10:25:17

  Gerovės Valstybė pildosi tik išrinktiesiems.

 • BLUKIS 2019 lapkričio mėn. 06 d. 10:22:41

  tai jau tikrai ieis i istorija,kaip pats kvailiausias seimas.

 • protingasis kurmis 2019 lapkričio mėn. 06 d. 10:21:54

  Pranskietis galvoja, kad juodindamas Karbauski uzsitikrina sau vieta, kad ir eilinio paralamentaro, sekanciai kadensijai.As tuo nesistebesiu, jeigu jis ta vieta ir gaus.Avinu banda juk negalvoja apie save, jeigu bus isakyta, tai ir balsuos, o paskui klykaus, kad TOKIE Seime sedi.Butent Pranskieti paminejau todel, kad jis ryskiausiai "tratina" musu pinigus.Keliu palaikanciuju paliktas poste, dar ir isivaizduoja, kad uz ji visas Seimas. "Zmoniu partija" galimai ir organizuoja visa ta destrukcija Seime.O mes klykiam, kokie "gandragalviai" bjaurybes.Glusiai mes esam.Ir nereikia po rinkimu rekti, kad ir vel ne tuos issirinkom.Ka mums pliurpia "anukininkai", tuo mes ir tikim.Bet tuo paciu ir zinom, kad neduok Dieve tureti vel "anukininkus" valdzioje.O turesim, jeigu ir toliau bukiais busim.

 • protingasis kurmis 2019 lapkričio mėn. 06 d. 10:19:47

  Pranskietis galvoja, kad juodindamas Karbauski uzsitikrina sau vieta, kad ir eilinio paralamentaro, sekanciai kadensijai.As tuo nesistebesiu, jeigu jis ta vieta ir gaus.Avinu banda juk negalvoja apie save, jeigu bus isakyta, tai ir balsuos, o paskui klykaus, kad TOKIE Seime sedi.Butent Pranskieti paminejau todel, kad jis ryskiausiai "tratina" musu pinigus.Keliu palaikanciuju paliktas poste, dar ir isivaizduoja, kad uz ji visas Seimas. "Zmoniu partija" galimai ir organizuoja visa ta destrukcija Seime.O mes klykiam, kokie "gandragalviai" bjaurybes.Glusiai mes esam.Ir nereikia po rinkimu rekti, kad ir vel ne tuos issirinkom.Ka mums pliurpia "anukininkai", tuo mes ir tikim.Bet tuo paciu ir zinom, kad neduok Dieve tureti vel "anukininkus" valdzioje.O turesim, jeigu ir toliau bukiais busim.

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 06 d. 10:19:41

  Karbauskui parvezama garbynga teisieja halujai piderastu neleido dyrbti ir gyventi Lietuvoja dabar grazynama haluju pastangomis grazynti ja i Lietuva ir labai bus aisku kas valdo valstybe ar garbyngi Lietuvei ar pidarastu draugai tarnai tautieciai pamatys nesger teisiejos bruolio byla visiskai sufabrikota ir ne uzbaikta kaltininkai zudytojai nusliepti visi tai supranta.

 • Rrspublikos zurnalistai galetu paviesinti kiek kainuoja seimo diedelio keliones namo kiekviena diena 2019 lapkričio mėn. 06 d. 10:12:53

  ir tai turetu buti didejancia tvarka skelbiama viesai, kad visi zinotu koki parazita turime seime ir prie to nemazai prisidejusi ozyno gauja, nes tik jiems ir liberastams yra naudinga, kad seime butu kuo didesne sumaistis.

 • Monika 2019 lapkričio mėn. 06 d. 10:08:39

  Na štai ir vaizdelis mūsų "išminčių - komentatorių" strimelių galvelėse. Straipsnis išsamus, aiškus, bet Karbauskis kaltas tarsi jis ten vienas sėdi ir komanduoja. Taip, jis privalo daugumai vadovauti, bet ne taip kaip jūsų galvelės tai supranta arba jos visai kiauros ir tuščios kaip vėlinių moliūgai su veido skylėse žibančiomis švieselėmis, kurios tikrai nenutuoškia kokiam tikslui ten atsirado. O jūs esate žmonės, todėl ir mąstykite, o ne amsėkite kaip skalikai.

 • 888 2019 lapkričio mėn. 06 d. 10:06:34

  tokiu ciniku ir debilu dar nera buve

 • kultiūros kamitieto predcedatelius: 2019 lapkričio mėn. 06 d. 09:51:43

  - ne tik seimas- visas gandragalvių - prapesanalų verygmetis įeis į juodžiausią istoriją:(

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 06 d. 09:39:19

  Tautiieciai jau laikas atiejo atvirai zmogumi ir ne buti spikoDIEDULIES avinais kiek iteisinti vagis gali kriusti tautieciusLietuva laikas maldauja padaryti tvarka sugrazynti teisybe man todos kad baisaus bardako gana gyvuoja jau trisdesimt metu kaip niera teisybies tvarkos butina valyti Lietuva nuo nieksu gaujos.

 • Ar galėjo neįeiti,kai patys muša,patys rėkia,o ūkininkų ūkius tebevaldo kolchozai. 2019 lapkričio mėn. 06 d. 09:25:00

  Jau 70 metų.kaip esame priklausomi,nuo prievartos.

 • Jam atimtas protas 2019 lapkričio mėn. 06 d. 09:22:15

  kam jis išvis reikalingas, mokestis nėra gerai bet koks papildomas Lietuvos žmonėms , reikia mažinti parazitų skaičių.

 • Nuomonė 2019 lapkričio mėn. 06 d. 09:04:57

  Dažniau reikia kalbėti apie gerus darbus, Ramūnai.Nes šališka žiniasklaida jau padarė viską, kas tik buvo galima iš blogosios pusės valstiečių atžvilgiu...Tuo pačiu būtina panaikinti visas įteisintas sovietmečio laikų privilegijas, pinigų taškymą vėjais: daug pinigų būtų galima sutaupyti.

 • deinis 2019 lapkričio mėn. 06 d. 08:45:40

  Perskaičiau straipnį ir neradau kur prikips opozicija ,bet norisi nusirauti plaukus nuo plikės Pranskiečio išlaidavimo mūsų varkšelių pinigus ,ten valdyboje kaškas ne taip,žodžiu ritamės į duobę

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 lapkričio mėn. 06 d. 08:44:59

  7 seimai - antikonstituciniai, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su visagale konstitucija (seime negali būti sąrašinių). ____________________________________ Užvaldyta Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių bei panašių. 2019 lapkričio 6

 • A. Dalaso doktrinos citata 2019 lapkričio mėn. 06 d. 08:25:11

  “Jų tikslas valstybes valdyme sukurti samisi,chaosą ,išdavystes kultą.”Nepastebimai ,bet aktyviai ir nuolatos sudaryti sąlygas valdininku despotiškumo klestejimui”ir t.t.

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 06 d. 08:07:57

  Karbauskas teisus iris I istorija kap blogiauses seimas su komunystiniu dvoku ir su Lanzbergio spikoDIEDULIES palikimas ir jo visos gaujos braizu su dvokenciu kvapu.

 • Tegul 2019 lapkričio mėn. 06 d. 07:51:23

  tie apsišaukėliai mauna kuo greičiau !!!Dabar jau matai sukruto bankus apmokestint su prekybos tinklais.Kas pradžioj kadensijos neleido ???Suteikė mandatą liaudis ir dar kokį, tai reikėjo ir dirbt rankoves pasiraitojus, o ne nosį krapštyt...Kiek jų prifantazuota !?Čia tik specializuotas alkoholio parduotuves darysime,Skvernelis per vieną iš interviu pasakė, kad reikia naikinti darbo biržas, nes jos tik save išsilaiko, darbo kodeksas toks blogas, kad žmonės ir emigruoja...Noriu paklaust ponai valstiečiai KUR VISA TAI ??????Ir tegul manęs čia nebando apšaukinėt , kad esu konservatorius ar delfistas,nes tikrai tokiu neesu...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIAI: sekmadienio rytą kelininkai vairuotojus perspėja apie eismo sąlygas sunkinantį plikledį.
 • NUKRITO: Filipinų jūroje nukrito JAV karinės jūrų laivybos sraigtasparnis – visus penkis juo skridusius įgulos narius pavyko išgelbėti, šeštadienį pranešė JAV septintasis laivynas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokių veiksmų reikėtų imtis, kad verslas neterštų gamtos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau pradėjote pildyti naujiems metams sau duotus pažadus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 +2 +4  C

+1 C

 

  0 +2 C

+3 +4 C

+1 +3 C

 

+3 +4 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

1-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1035 PLN - 4.2565
RUB - 68.1692 CHF - 1.0712
GBP - 0.8431 NOK - 9.9375