respublika.lt
 

„Snoro“ bankroto administratorius laimėjo kovoje prieš Austrijos banką - straipsnio komentarai:

 • Algirdas 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 01:01:18

  Ne į temą, bet paklausiu: O Tulpė jau pailsėjo? Ar jau pasirengusi spec. liudytojos statuse vykti į Paryžių Tarptautinį arbitražą dėl Snoro pasiaiškinti?

 • PAGOGLINKITE APIE VAGĮ ROLANDĄ VALIŪNĄ 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 16:19:56

  "Net šešerius metus restauruotame ir rekonstruotame XIX a. pabaigos pastate, kuris sovietmečiu buvo paverstas daugiabučiu, nuo šiol bus saugoma ir eksponuojama visa didžiulė R.Valiūno kartu su advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ partneriais suformuota Lietuvos dailės fondo kolekcija. Šalia naujojo muziejaus, gyvenamojoje Užupio g. 40-uoju numeriu pažymėto namo dalyje įsikurs ir 53 metų kolekcininkas R.Valiūnas su šeima", - rašoma ne taip senai publikuotame straipsnyje " Meno kūrinių kolekcininkas Rolandas Valiūnas gyvens muziejuje". Skaitykite šį straipsnį ir viską suprasite, - ten viskas susidėlioja į vietas: AB banką Snorą juk užgrobė 2011 m. lapkričio 16 d., o tai, kaip tik išeina (paskaičiuokite!), kad R.Valiūnas šešerius metus ir rekonstravo bei kolekcijas pildė iš Snoro banko akcininkų bei indėlininkų pavogtų pinigų!!!

 • Algirdas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 16:19:14

  Kalbama,kad ValiŪnas yra Grybauskaitės giminaitis. Todėl ir jo advokatų kontoros LAWIN (tuo metu) darbuotojas Vasiliauskas tapo Grybauskaitės rinkimų štabo vadovu per 2009 m. prezidento rinkimus. Po to Vasiliauskas gavo už tai kaip dovaną Lietuvos banko vadovo postą. Tai yra viena vagių šutvė , išvogusi Snorą, Ūkį , per Paskolą ir Independensą apvogę Lietuvą. Su Grybauskaitės ir Landsbergio "kerų" įtaka ir Bronislavas Lubys nuo dviračio Druskininkuose "nuvirto". Per šio nusikalstamo susivienijimo šalies griovimo laikotarpį ir jų organizuotą prokurorų, teisėjų, advokatų ir antstolių nusikalstamą susivienijimą , jau iš Lietuvos 1 000 000 žmonių emigravo! Tai yra brudų brudai! Kinijoje jie senai būtų sušaudyti!!!

 • Ko iš brudo norėt? 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 16:18:12

  Rolandas Valiūnas , apvogęs Snoro akcininkus ir indėlininkus , iš tų pavogtų pinigų pasistatė Užupyje savo šeimai namą ir muziejų bei kolekcijas susipirko. Valiūnas vagis su stogu grybiniu.

 • Raimondas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 16:04:23

  Auga du ąžuolai. Senesnis – kupliai išsikerojęs, dangų remia, lapoja, bujoja, šaknų jokios vėtros neišraus – jį sodino Jonas Basanavičius su bendražygiais signatarais, be jokių galimai, kitas gi – jaunėlesnis, iš vyresniojo gilės dygęs – ūgtelėjo, tik kai kurios šakos pradėjo džiūti, galimai…ožys jį n.u.m.y.ž.o.

 • Paprastai ir aiškiai 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 16:03:11

  TEISMAS - Tarybinio Elito Išaukštintas Sukčių Melagių Aferistų Susivienijimas. TAI jau seniai Įrodyta.

 • VASILIAUSKAI, IŠ KUR PAIMSI MILIJARDĄ SNORUI? 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 16:02:10

  Tarptautiniame arbitraže Snorui atstovaujantis advokatūros Guru - "Alton & Bird LLP", - kuri atstovauja tokias pasaulio milžines kaip Apple, Nokia, Microsoft, Toyota Motors Corp, Porche, Starbuks Corp ir kt. perkąs Lietuvą kaip popkorną ir užgers Coca-Cola, kurios interesus taip pat atstovauja.

 • Saulius Norvaišas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 16:01:14

  Dabar pabandykim tą Snoro kamuoliuką atsukti atgal. Nepavyks! Kas metrą jis sutrūkinės, nes per daug valstybės vyrų jį vyniodami pasišildė rankas.

 • Atas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 12:16:30

  Taip, kokia ,,valstybė", toks ir teisingumas, kai į teismus sulindę patys žymiausi nusikaltėliai, tuo jiems geriau, kai suteikta galimybė už savo niekšiškus veiksmus nenešti atsakomybės

 • Valiūnas vagis 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 21:58:56

  R.Valiūnas kartu su bankroto administratoriumi aferiūga N.Cooperiu išvogė iš Snoro sąskaitų šio banko akcininkų ir klientų pinigus ir pasistatė Užupyje namą ir muziejų

 • Konkretus klausimas prokurorams 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 21:58:18

  Kalbama garsiai , kad tūlas Rolandas Valiūnas su ponia Rūta Skyriene per "Investuotojų forumą" stipriai "plauna" ES struktūrinių fondų lėšas?... Įdomu , ar prokurorams tai naujiena?...

 • T0mas J. 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 21:57:34

  Lietuvos prokuratūra - nusikaltėlių lizdas, bylų nusikaltėliams nutraukimo įstaiga.

 • vladas lukosevicius 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 21:57:01

  Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didįjį kryžių KGB prostitutė įteikė generaliniam prokurorui Evaldui Pašiliui , už tai kad pridengė jos tarnavimą KGB , rinkiminių dokumentų klastojimą ir prostituciją Leningrade kai ji gyveno KGB butuose ........ Šita KGB prostitutė dangstė labai sunkius nusikaltimus prieš vaikus ir pati dalyvavo milijardinėse aferose kartu su Šimonyte , dėl kurių E. Pašilis turėjo atlikti tyrimus ... Į LRGP postą turi būti renkamas nepriklausomas pretendentas , o ne kaip dabar skiriamas .... TIK TADA visokios prostitutės prezidento poste bijos vykdyti nusikaltimus ir genocidą prieš tautą kuri ją išrinko....

 • V.Ladas 2019 rugpjūčio mėn. 30 d. 21:56:17

  Prokuratūra- pati korumpuočiausia teisėtvarkos ir teisėsaugos dalis, suteikusi sau teisę daryti poveikį visoms kitoms institucijoms, net ir VSD, STT ir FNTT. Prokuratūrą sveikiausia būtų paleisti ir surinkti iš naujo iš jaunų, užsienyje išsilavinimą gavusių žmonių, jei tokių būtų, ir jie sutiktų dirbti...Tie nauji žmonės turėtų neturėti jokio patyrimo iš senosios prokuratūros...

 • Siga 2019 rugpjūčio mėn. 24 d. 01:29:30

  Pacituosiu Sadūnaitę: jei dėl tiesos niekas nekovoja ir nemiršta, miršta tiesa.

 • Marija 2019 rugpjūčio mėn. 21 d. 14:32:28

  Labai nusivyliau Nausėda, nors už jį balsavau. Atrodo, kad seks Grybo pėdom. I jokius klausimus jis konkrečiai neatsakė, kai klausinėjo žurnalistas Aurimas Drižius. Išsisukinėjo. Tik apie Snorą pasakė, kad jis turėjo but uždarytas anksčiau?.... Kas čia per nesąmonė, kad buvo "nemokus"? Ir dar kaip mokus. Tiesiog jis stoja piestu už Snoro banko konkurentus, savo buvusius darbdavius, švedų bankus, ko norėt kito? Bet ka jis pasakys tada, tai gaus Paryžiaus išspręstą Tarptautinio arbitražo Snoro pagrindinių akcininkų ieškinio bylą? Kai reikės sumokėt milijardą eurų? Ir tai bus ne teisybė? Žodžiu, nusivyliau.

 • Dėl Snoro 2019 rugpjūčio mėn. 16 d. 18:30:09

  Tai tiems, kuriems atrodo, jog šį pelningai veikusį ir tarptautiniu lygiu pripažintą banką sužlugdė to banko savininkai, tai siūlau pasidomėti detaliau šia istorija (jeigu tik užteks smegenų ir noro ištraukti galvą iš smėlio) - galite atrasti labai ir labai įdomių dalykų... Ir tuo metu buvęs politinis elitas banko žlugdymo istorijoje - griežė pirmuoju smuikeliu...

 • Snoras 2019 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:55:22

  Grybauskaite, ar jau pasirengusi kaip spec.liudytoja vykti į Tarptautinį arbitražą ICC Paryžiuje?

 • Radau štai tokį komentarą 2019 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:24:30

  Kur Grybauskaitė, ten smirdi... 2017 balandžio mėn. 09 d. 16:01:29 "Labai smirda Snoro afera. 2014 m. rugsėjo 16d. prezidentė kreipėsi į Seimą dėl Vilniaus apygardos teismo teisėjo Andžejaus Maciejevskio skyrimo Lietuvos Aukščiausio Teismo teisėju. Andžejus Maciejevskis nagrinėja Snoro " bankroto" bylą. Taip Grybauskaitė suteikia paaukštinimus. Taip Grybauskaitė kovoja su korupcija. Grybauskaitė taip kovoja, kad Lietuva tapo korumpuočiausia Europos šalis . Grybauskaite, tamsta labai jau smirdi..."

 • Pūliniai 2019 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:00:23

  Primenu teisėją Andžej Maciejevski, kuris 3 metus dirbdamas Vilniaus apygardos teisėju, savo sprendimais padėjo ne tik N.Cooperiui tapti Snoro banko bankroto administratoriumi, bet ir po to pastarajam kartu su kreditorių komiteto pirmininke A.Mažintiene išvogti banko turtą bei pinigus iš akcininkų ir indėlininkų sąskaitų. O buvusi prezidentė "skaidriuoji" D.Grybauskaitė korumpuotą teisėją A.Maciejevski dar ir Aukščiausiojo teismo teisėju paskyrė!

 • Guru 2019 liepos mėn. 24 d. 01:22:13

  Advokatūros Guru - Alton & Bird LLP, - kuri atstovauja tokias pasaulio milžines kaip Apple, Nokia, Microsoft, Toyota Motors Corp, Porche, Starbuks Corp ir kt. perkąs Lietuvą kaip popkorną ir užgers Coca-Cola, kurios interesus taip pat atstovauja. :lol:

 • Tarp kitko 2019 liepos mėn. 24 d. 01:21:36

  Nu...ka prisizaide musu prezidente ir visa banko grietinele. O uz visas patirtas islaidas mokesim mes mokesciu moketojai......

 • Kubilius ir Šimonytė 2019 liepos mėn. 24 d. 01:13:27

  Suvare Snora ir paėmė is svedu banku keturis milijardus....uz 9-12 procentu...va cia tai biznis....ar ne?...

 • Ožio ir Tulpės gaujai 2019 liepos mėn. 14 d. 14:40:37

  Iš kur paimsti milijardą Snorui??? Juk advokatūros Guru - JAV advokatų kompanija Alton & Bird LLP, - kuri atstovauja Snoro akcininkus Tarptautiniame arbitraže ICC Paryžiuje bei gina tokias pasaulio milžines kaip Apple, Microsoft, Google Inc., Amazon.com Inc., Wall-Mart Stores Inc, General Electric Co., Panasonic Corp., LG Electronic, Nokia, Toyota Motors Corp, Porche, Ford Motor Co., Citigroup Inc,. American Express Co., Exxon Mobil Corp., ConocoPhillips Co., Starbuks Corp ir t.t. ir pan. lengvai perkąs Lietuvą kaip popkorną ir užgers Coca-Cola, kurios interesus taip pat atstovauja.

 • IŠ TIKRŲJŲ 2019 birželio mėn. 16 d. 12:00:43

  Pamatysite, nieko tas G.Nausėda negali ir nieko jis nekeis. Nieko ir tie žalieji valstiečiai negali. Lietuva valdoma iš JAV ambasados Akmenų g. Vilniuje. Valstiečiams po laimėtų rinkimų buvo leista tik ūkvedžiauti, nieko nekeičiant. Jiems Daukanto aikštė tik atkartojo amerikonų nurodymus: nieko nekeisti šalies ekonomikos strategijoje bei užsienio politikoje. Todėl turime jiems reikiamus užsienio bei krašto gynybos ministrus L.Linkevičių ir R.Karoblį, o Lietuvos finansus valdo D.Grybauskaitės statytinio ir globalistų vasalo Lietuvos banko vadovo V.Vasiliausko buvęs pavaldinys, tiksliau, kiemsargis V.Šapoka.

 • Realybe 2019 gegužės mėn. 05 d. 22:42:25

  Snoro bankas paėmė valstybė ir turi prisiimti visus įsipareigojimus indėlininkams kurie liko apgauti už obligacijų pirkimą pinigai nuskaityti nuo žmonių sąskaitų banke pavesti obligacijomis taip ir liko neaišku kas grąžins nukentėjusiems ir apgautiems žmonėms pinigus laukiame valdžios įvertinimo šios Aferos

 • kosmar 2019 balandžio mėn. 07 d. 14:48:53

  Sitas zmogus tikrai turi susirgti , nes nera nei vieno turbut zmogaus -kuris jam linketo gerio:). Bet cia didzioji salis LT is kurios jau visi beveik pabego, nes viena diena per tokius kaip sitas netenki gyvenimo santaupu ir jobtvajumat Snora isrenka pries metus antras bankas salyje atseit, Ukio bankas - taip pat jie juk tie patys svolociai is LB sake, kad viskas gerai Ukio banke ir juos uzdaro, nu visiskas cenzūraiec:) O ta panele karatiste -kai ja isrinko pirmai kadencijai-pirmu vizitu nuleke i Svedija ir visi kalba ir viesa atseit paslaptis, kad neva susitikinejo su bankininkais. Ir kas paneigs, kad nebuvo sutarta del lietuvisku banku uzdarymu, jus bledynos uzdarinekite, dalinkite kaip norite, bet kodel zmogus, verslas turejo netekti santaupu , jobtvajumat

 • Jonas 2019 kovo mėn. 21 d. 21:09:54

  Pinigų milijardinis plovimas tai kur Vasiliauskas žiūri

 • Algirdas 2019 kovo mėn. 16 d. 12:34:10

  Pizdiec, DANSKE bankas, SWEDBANKAS, NORDEA bankas PLAUNA PINIGUS MILIJARDAIS IR VARGO NEMATO. O GRYBAUSKAITĖS statytinis LB vadovas tas paršas be sąžinės ir moralės VASILIAUSKAS net nežada atsistatydinti???

 • Jonas 2019 kovo mėn. 14 d. 21:46:17

  Laimėjo bylą tai gal grąžins kiek obligacininkams už pavogtus iš pensininku pavogtus pinigus

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIAI: sekmadienio rytą kelininkai vairuotojus perspėja apie eismo sąlygas sunkinantį plikledį.
 • NUKRITO: Filipinų jūroje nukrito JAV karinės jūrų laivybos sraigtasparnis – visus penkis juo skridusius įgulos narius pavyko išgelbėti, šeštadienį pranešė JAV septintasis laivynas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokių veiksmų reikėtų imtis, kad verslas neterštų gamtos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau pradėjote pildyti naujiems metams sau duotus pažadus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 +2 +4  C

+1 C

 

  0 +2 C

+3 +4 C

+1 +3 C

 

+3 +4 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

1-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1035 PLN - 4.2565
RUB - 68.1692 CHF - 1.0712
GBP - 0.8431 NOK - 9.9375