respublika.lt
 

„Snoro“ bankroto administratorius laimėjo kovoje prieš Austrijos banką - straipsnio komentarai:

 • Grybauskaite, tu smirdi... 2019 lapkričio mėn. 22 d. 01:12:10

  Nusižudęs advokatas Arūnas Paukštė, arba priverstas nusižudyti, priverstas nusišauti, yra buvęs VSD aukštas pareigūnas, valdybos viršininkas, pats aktyviai dirbęs, dalyvavęs bei organizavęs SNORO užgrobimo ir tyčinio sunaikinimo operaciją ir pridaręs klaidų, už ką buvo atleistas iš VSD. Bet žinantis, kaip valdžiažmogiai yra išgrostę milijardus iš banko. O kaip žinome, Snoro sužlugdymo užsakovas ilgą laiką sėdėjo prezidentūroje aukščiausioje kėdėje. Turime rezultatą : karma??... galai į vandenį??... sistema atsikrato nebereikalingų ir daug žinančių??... Jo, ko norėt, valdžios mafija klesti!!! Apgailėtina korumpuota valstybėlė!!!

 • Vida 2019 lapkričio mėn. 14 d. 23:01:43

  Ar Nausėda ,pakels Snoro banko aferistu ,kurie ,isparceliavo ,Frikliui.ir Cuperiui ,bylas, kurie sužlugdė ,žmonių gyvenimus ,pavogdami santaupas Atsakykite! Dydysys Vasiliauskas,?

 • NUOSĖDA 2019 lapkričio mėn. 10 d. 15:43:29

  gražus, kaip k*****-sutenerės smaukūnaitės gyvenimas.

 • Nuosėdą "rusaaai puolaaaa".. 2019 lapkričio mėn. 10 d. 15:39:58

  Grėsmės, grėsmės, vėl grėsmės, susirūpinimas Rusijos priešiškumu, etc… O iki to, tas žmogelis visiškai taikiai aptarnavo skandinavų bankus, skaičiavo jų pinigus, kartais sušukdamas “butai brangsss…” ir nejausdamas jokios grėsmės pasistatė sau draustinyje namą su stiklinėmis sienomis. Kaip siaubingai pareigos keičia žmogų… kaip sakoma, duok žmogui išbandymą pareigomis ar pinigais ir pamatysi, kas jis.

 • PoNulis Nausėda 2019 lapkričio mėn. 10 d. 15:32:16

  kai pagalvoji- tikrai nedurnas tas musu grazuolis Musmire – o ka? nesivelt, niekur Lietuvos vidaus gyvenime…nekelt bangu…ramiai prasedet tuos 5 metus o jau paskui – ir namas uz dyka, ir 4 tarnai iki gyvennimo galo, dar apsauginis, renta, priveligijuoti gydytojai ( ziurim i Adamku)… ko noret? gyvenimas aprupintas- ir tik del to , kad niekur nesikist, vazinet po svieta ir belenka sneket …

 • Kazys 2019 lapkričio mėn. 10 d. 15:30:54

  Venckienė grąžinta į Lietuvą pagal ekstradicijos įstatymą.Kiekvienas naujas jai pateiktas kaltinimas turės būti patvirtintas JAV.Tad nesidžiaukit iš anksto. Kadangi jau Amerikoje yra panaikinta itin daug Lietuvos prokurorų kaltinimų Venckienei,tai nauji tikrai nepraeis!

 • KLAUSIMĖLIS 2019 lapkričio mėn. 10 d. 15:29:48

  KAS SUMOKĖS UŽ PERNAVO PRIVAČIAS TRENIRUOTES IR ANGLŲ KALBOS PAMOKAS DARBO METU?

 • KUR BUKIAUSI PROKURORAI? 2019 lapkričio mėn. 10 d. 15:28:35

  LIETUVOJE

 • Obligacia 2019 spalio mėn. 31 d. 20:52:30

  Pinigai pavogti ,o kas atsakys ,Vagys pirmyn kas atsakys už sužlugdytus gyvenimus ,Atsakykite valdžios Vyrai , niekas neatsako už vagių aferas. Snoro bankas buvo perimtas valstybės ir ji turi atlyginti ,žmonėms ,kurie buvo ,apgauti ,bet i tai niekas nereaguoja ,tai Grybauskaitės Kubiliaus Simonytes patvarkymai

 • Aloyzas S. 2019 spalio mėn. 22 d. 14:53:03

  Kai Vasiliauską vis matau per TV, tai toks susirūpinęs , lūpų kraštai nukritę žemyn , - ka jau panika del Snoro akcininku ieškinio?

 • Galvoju 2019 spalio mėn. 18 d. 18:22:40

  Visvien ta k.*.r.v.a. Grybauskaite uz Snora nuteis.

 • Prezidentui 2019 spalio mėn. 14 d. 20:18:46

  Skubiai. Meskite iš barščių "liemenę" kol nesukėlė dar vienos krizės Lietuvoje. LB vaduvu skirkite KAZIMIERĄ RAMONĄ,kuris turi sugebėjimą iš anksto numatyti gręsiančią krizę ir žino kaip jos išvengti.

 • TOKS PAT BRUDAS KAIP IR KUBILIUS 2019 spalio mėn. 14 d. 20:17:27

  BUVĘS KONSERVATORIŲ-LIBERASTŲ VYRIAUSYBĖS PREMJERO A.KUBILIAUS PATARĖJAS VIRGIS VALENTUKEVIČIUS – MG BALTIC KONCERNO MARIONETĖ, JIS BUVO AKTYVIU RYŠININKU TARP MOCKAUS IR KUBILIAUS. UŽ NUSIKALSTAMĄ VEIKLĄ TAS BRUDAS TURI SĖDĖTI TEISIAMŲJŲ SUOLE KARTU SU KURLIANSKIU BEI MASIULIU.

 • Vids 2019 spalio mėn. 11 d. 22:59:22

  Gal prezidentas imsis tos aferos Snoro banko isvogimo kai buvo išmokėti Friklui ir Cuperiui milijonai ,žmonių sunešti pinigai,paversti obligacijomis ,o tai buvo tik indeliai,kaip tvirtino bankininkai,neaiskine pensininkams ,koks tai produktas,nes valdžiai buvo naudinga ,apvogti šiuos nelaimingus zmones

 • Garbinkite Viešpatį: jis kelia nuo žemės beturtį 2019 rugsėjo mėn. 22 d. 14:31:22

  Jis kelia nuo žemės beturtį, iš purvo elgetą traukia; sodina jį šalia kunigaikščių, tautos savosios didžiūnų. (Ps 112, 1–2. 4–8)

 • MAGNOLIJAI 2019 rugsėjo mėn. 20 d. 12:04:47

  vien Snoro išvogimo su bendrininkais užtektų ilgiems metams zonoje. O kur dar Durnių laivo atplukdymas? Kur išvis įvertinimas, kaip per savo veiklos dešimtmetį, sukūrė Lietuvoje faktiškai asmens kultą ir diktatūrą?

 • Remis 2019 rugsėjo mėn. 16 d. 21:14:51

  Įdomu, o kur dingo LB valdybos nario nuotraukos iš Revolut licencijos laistymo, pagrindinio akcininko jachtoje Dilbar.

 • Bijo Snoro tyrimo 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 20:39:01

  konservai triedžia, labiausiai bijo tyrimo degutienė ,kuri Būdama Seimo pirmininke pasinaudojo savo tarnybine padėtimi ir iš bankrutavusio banko SNORAS paėmė savo sūnelio pinigus ,pažeisdama įstatymą

 • Ne į temą, bet brudų brudas 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 20:34:22

  LIETUVOS BANKO VALDYBOS PIRMININKO PAVADUOTOJAS R.KUODIS YRA MG BALTIC KONCERNO STATYTINIS BEI MARIONETĖ. PASTUMDĖLIS JIS. NEKENČIU TO K.U.R.V.O.S. IŠVERSTASKŪRIO - ŽINOKIT, D.MOCKAUS RANKA JĮ ŠERIA. O MOCKUS VISADA BUVO SUSIJĘS IR DIRBO SU KGB! TAI JO "STOGAS". NENUSTEBČIAU, JEI SPEC.TARNYBŲ VYRUKAI TURI SAVO AKCIJŲ DALĮ MG BALTIC KONCERNO VALDYME.

 • Vadimas 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 20:33:39

  GAILA NE SKVERNELIS PREZIDENTAS, kitaip ciulbetu bonza su liemene.

 • Manau 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 20:32:57

  sitas magnolijos irankis turetu sedeti zonoje ilgus metus

 • Gintaras Radvila 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 20:32:25

  Ne į temą, bet paklausiu. Vasiliauskai, ar jau pailsėjei? Ar jau pasirengęs spec. liudytojo statuse vykti į Paryžių Tarptautinį arbitražą dėl Snoro pasiaiškinti?

 • Nuodinga musmirė 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 20:31:53

  Pagoglinkit straipsnį – „Liudininkas iš Lietuvos banko: “Snoro“ šturmą laimino prezidentė“.

 • Vasiliauskai, kuily tu prakaituotas 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 20:31:19

  Iš kur paimsi milijardą Snorui?

 • Traukinys atidunda 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 20:30:39

  Pakrovus dar milijardą skolos Lietuvai, traukinys pajudės ir pasuks atgal į Lietuvą. Lietuvoje ieškinio nemokės nei Šimonytė,nei Kubilius,nei Vasiliauskas,nei Grybauskaitė. Mokės runkeliai,juk sezonas tuoj prasidės.

 • Žmogus be liemenės 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 20:30:05

  Lietuvos banko vadovas Vasiliauskas asmeniškai suklastojo Snoro banko balansus, nupaišė turto trūkumą ir taip sužlugdė penktąjį pagal dydį šalies banką! vASILIAUSKAI, SĖSI!

 • Genijus 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 16:51:04

  Banko “Snoras” administratorius Neil’as Cooper’is, kuris yra Didžiosios Britanijos firmos “ Zolfo Cooper LLP partneris, namuose yra kaltinamas labai rimtais kriminaliniais nusikaltimais, pradedant bendrininkavimu ir apgavystėmis, reketu ir trukdymu vykdyti tyrimą. Kalbama apie tai, kaip minėta įmonė administravo vieno milijardo dolerių vertės fondą “Coutts Bank Strand Carroll Trust”. Teigiama, kad administratoriai klastojo šio fondo sąskaitas ir pavedimus, kas smarkiai pakenkė šio fondo likvidavimui. “Šaltiniai, artimi Federalinių tyrimų biurui ir Skotland Jardo Specialiųjų operacijų direktoratui, patvirtino, kad Neil‘as Cooper‘is yra laikomas „aukšto lygio įtariamuoju“ („high value suspect“), kuris yra įvardyjamas Didžiosios Britanijos labiausiai pavojingu taip vadinamų „baltųjų apykaklių“ („white collar“) nusikaltėlių sindikatų vadovu, - teigiama interneto svetainėje www.worldbankadvisor.blogspot.com

 • Algirdas 2019 rugsėjo mėn. 01 d. 01:01:18

  Ne į temą, bet paklausiu: O Tulpė jau pailsėjo? Ar jau pasirengusi spec. liudytojos statuse vykti į Paryžių Tarptautinį arbitražą dėl Snoro pasiaiškinti?

 • PAGOGLINKITE APIE VAGĮ ROLANDĄ VALIŪNĄ 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 16:19:56

  "Net šešerius metus restauruotame ir rekonstruotame XIX a. pabaigos pastate, kuris sovietmečiu buvo paverstas daugiabučiu, nuo šiol bus saugoma ir eksponuojama visa didžiulė R.Valiūno kartu su advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ partneriais suformuota Lietuvos dailės fondo kolekcija. Šalia naujojo muziejaus, gyvenamojoje Užupio g. 40-uoju numeriu pažymėto namo dalyje įsikurs ir 53 metų kolekcininkas R.Valiūnas su šeima", - rašoma ne taip senai publikuotame straipsnyje " Meno kūrinių kolekcininkas Rolandas Valiūnas gyvens muziejuje". Skaitykite šį straipsnį ir viską suprasite, - ten viskas susidėlioja į vietas: AB banką Snorą juk užgrobė 2011 m. lapkričio 16 d., o tai, kaip tik išeina (paskaičiuokite!), kad R.Valiūnas šešerius metus ir rekonstravo bei kolekcijas pildė iš Snoro banko akcininkų bei indėlininkų pavogtų pinigų!!!

 • Algirdas 2019 rugpjūčio mėn. 31 d. 16:19:14

  Kalbama,kad ValiŪnas yra Grybauskaitės giminaitis. Todėl ir jo advokatų kontoros LAWIN (tuo metu) darbuotojas Vasiliauskas tapo Grybauskaitės rinkimų štabo vadovu per 2009 m. prezidento rinkimus. Po to Vasiliauskas gavo už tai kaip dovaną Lietuvos banko vadovo postą. Tai yra viena vagių šutvė , išvogusi Snorą, Ūkį , per Paskolą ir Independensą apvogę Lietuvą. Su Grybauskaitės ir Landsbergio "kerų" įtaka ir Bronislavas Lubys nuo dviračio Druskininkuose "nuvirto". Per šio nusikalstamo susivienijimo šalies griovimo laikotarpį ir jų organizuotą prokurorų, teisėjų, advokatų ir antstolių nusikalstamą susivienijimą , jau iš Lietuvos 1 000 000 žmonių emigravo! Tai yra brudų brudai! Kinijoje jie senai būtų sušaudyti!!!

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • MEKSIKA: ketvirtadienį Čihuahujos valstijoje Meksikos šiaurėje mažiausiai 12 žmonių žuvo, o dar 20 buvo sužeisti per autobuso avariją.
 • PAGROBĖ: teroristinės „Boko Haram“ organizacijos nariai Nigerijos šiaurės rytuose pagrobė 14 žmonių, tarp jų – du humanitarinių organizacijų atstovai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
VZ LOGO 4

Dienos klausimas

Ar Seimui reikėtų parduoti savo viešbutį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek ketinate išleisti šventinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  -2 C

0 C

 

+1 C

+1 C

+1  +2 C

 

+2 +4 C

6 m/s

5-6 m/s

 

6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1094 PLN - 4.2753
RUB - 70.7798 CHF - 1.0964
GBP - 0.8447 NOK - 10.1613